تحمل چه اندازه سخت کار کردن ماشین،

10 اشتباه اصلی که باعث آسیب اتومبیل میشود - مردمان

12 سپتامبر 2009 . بیشتر فرسودگی که در موتور ایجاد می شود با استارت بد است. وقتی آن وسایل جانبی را خاموش می کنید دیگر لازم نیست که موتور موقع استارت فشار زیادی تحمل کند. کار اشتباه دیگری که اغلب افراد انجام می دهند گاز دادن بیش از حد به موتور در فصل زمستان است. اینکار به هیچ عنوان به گرم کردن ماشین کمک نمی کند.


چگونه مصرف سوخت خودرو را کاهش دهیم؟ - باشگاه خبرنگاران

11 دسامبر 2016 . این علائم شامل روشن شدن چراغ چک موتور( Check Engine)،تنظیم نبودن موتور و بد کار کردن آن، خروج دود سیاه از اگزوز و انتشار بوی تخم مرغ گندیده از اگزوز است. . اگر موتور خودرو تنظیم نباشد و بد کار می کند، شاید مشکل این باشد که سوخت در موتور به صورت کامل نمی سوزد، سوخت به اندازه ی کافی به سیلندرها نمی رسد.


دانستنی های خودرو - رانندگی راحت در زمستان سخت | تخت گاز

گرچه ممکن است قبلاً در مورد بیشتریا تمام راه کارهای زیر را شنیده باشید، اگرتا بحال این روش ها را امتحان نکرده اید یا قصد استفاده از آن را ندارید، شاید بهتر باشد قبل از بارش برف و بروز سرما تجدیدنظر کنید. زمستان سخت است. چرا شرایط را سخت تر کنیم؟ در ادامه ۹ روش جدید ارائه شده که تحمل سرمای زمستان برای شما و خودروی شما را راحت.


10 روش برای افزایش یا کاهش ارتفاع خودرو :: وان کار - 1Car

13 دسامبر 2014 . در کنار کار روی بدنه، کاهش ارتفاع سپر و چند تکه کردن سقف، نگاهی به چندین روش برای ایجاد تغییرات ظاهری در خودرو می‌اندازیم. .. افزایش ارتفاع یک خودرو یا کامیون حتی به اندازه یک اینچ، آن را کاملا متفاوت نشان می‌دهد و سیستم های هیدرولیک – چه سیستم تعلیق بادی چه روغنی – نیاز به تغییر چارچوب را از بین.


ماشین آلات سنگ CNC - کنترل افزار تبریز

اندازه میز : 160 * 410 میلی متر حرکت طولی میز : میلی متر 430 فاصله مرکز اسپیندل تا میز : میلی متر 440 وزن قابل تحمل میز : 100 kgs ... با توجه به استدلال فوق، معلوم می شود که می بایستی پاره ای از اجزاء تشکیل دهنده ماشین آلات که مراحل تراشکاری، سخت کاری و سنگزنی های آنها به اتمام رسانیده شده است را برای حصول اطمینان بالاتر.


دانستنی هایی بسیار مفید در مورد لاستیک اتومبیل - دنیای خودرو

6 دسامبر 2013 . تایرهای بدون تیوب یا تیوبلس (Tubeless Tire) گونه ای از تایر هستند که به سبب بهره مندی از خصوصیات کیفی ویژه ای از جمله ایمنی بالا، راحتی در کار و عملکرد . هرچند که هر دو لاستیک معمولی و تیوبلس در اندازه یکسان و فشار باد یکسان میتوانند میزان بار یکسانی را تحمل کنند، لیکن لاستیک تیوبلس مزایای.


گرم کردن در جا خودرو در زمستان علمی است؟/عادت فصل سرمای راننده‌ها؛از .

3 فوریه 2016 . اما این کار واقعا علمی است؟ در این تفکر قدیمی تصور می‌شود که گرم کردن خودرو در زمستان به صورت درجا باعث می‌شود تا موتور بهتر کار کند و سلامت قلب تپنده خودرو تضمین شود. . در زمان سردی هوا بنزین به راحتی تبدیل به بخار نمی‌شود و به همین خاطر بخار سوخت به اندازه کافی تولید نمی‌شود. همین مسئله باعث می‌شود.


10 روش برای افزایش یا کاهش ارتفاع خودرو :: وان کار - 1Car

13 دسامبر 2014 . در کنار کار روی بدنه، کاهش ارتفاع سپر و چند تکه کردن سقف، نگاهی به چندین روش برای ایجاد تغییرات ظاهری در خودرو می‌اندازیم. .. افزایش ارتفاع یک خودرو یا کامیون حتی به اندازه یک اینچ، آن را کاملا متفاوت نشان می‌دهد و سیستم های هیدرولیک – چه سیستم تعلیق بادی چه روغنی – نیاز به تغییر چارچوب را از بین.


تحمل چه اندازه سخت کار کردن ماشین،,

ماشین آلات سنگ CNC - کنترل افزار تبریز

اندازه میز : 160 * 410 میلی متر حرکت طولی میز : میلی متر 430 فاصله مرکز اسپیندل تا میز : میلی متر 440 وزن قابل تحمل میز : 100 kgs ... با توجه به استدلال فوق، معلوم می شود که می بایستی پاره ای از اجزاء تشکیل دهنده ماشین آلات که مراحل تراشکاری، سخت کاری و سنگزنی های آنها به اتمام رسانیده شده است را برای حصول اطمینان بالاتر.


4-63-2- اندازه و سايز پيستون: قسمت دامنه ي

و هنگام پرس كردن گژن پين خطر شكستن پيستون وجود دارد. ) شكل 4-440 ( . . زيادي دارند وليكن طرح هايي در آن ها به كار مي رود كه از .. موجب مي شود كه هميشه به ديواره ي سيلندر بچسبد و از آن. فاصله نگيرد . بنابراين عمل آب بندي را به خوبي انجام مي دهد. )شكل4-464(. درضمن رينگ ، فشار احتراق و حرارت باال را به خوبي. تحمل مي كند .


24 اشتباه رانندگی در ایران! - سایت خبری تحلیلی تابناك|اخبار ایران .

18 ا کتبر 2017 . 5- درجا گرم کردن ماشین به مدت طولانی: این کار نه تنها مفید نیست بلکه ضرر زیادی هم به موتور وارد می‌آورد درجا کارکردن بیش از حد باعث گرم شدن بیش از حد منبع اگزوز میشود و . اگر خودرو بیش از اندازه گرم باشد زمانی که اتومبیل را خاموش کنیم سیستم فن اتوماتیک روشن میماند و نیازی به روشن گذاشتن ماشین نیست


شاتون - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

این قطعه تا حد امکان سبک ساخته می‌شود؛ ولی در عین حال به اندازه لازم سخت و محکم می‌باشد. برای تأمین شرایط فوق معمولاً شاتون را از جنس فولاد می‌سازند این استحکام برای شاتون ضروری است چرا که می‌بایست ضربات ناشی از احتراق را تحمل کند (نیرویی که در زمان قدرت روی پیستون وارد می‌شود) به‌وسیله شاتون به میل لنگ منتقل می‌گردد.


ایران خودرو جون عزیزت به من ماشین بفروش! خواهش می‌کنم!

5 ا کتبر 2016 . خلاصه رفتم حسابداری و پس از مشخص شدن اینکه بدهی و معوقه و از این چیزها ندارم، گفتند کار شما تمام شده و می‌توانید فردا ماشین را از نمایندگی تحویل بگیرید. من هم خوشحال از اینکه توانسته‌ام به سرپنجه‌ی تدبیر . در هیچ جای دنیا، این اندازه ول‌انگاری و بی‌توجهی را تحمل نمی‌کنند. آقایان محترم! از متانت و صبوری مردم ما.


تحمل چه اندازه سخت کار کردن ماشین،,

آشنایی با برینگ ها - تکامل بلبرینگ

تحقیقات پیشرفته و تجربیات عملی نشان داده اند که اگر برینگ تحت شرایط معینی کار کند(مثلاً اگر با سبک باشد) می تواند طول عمری به مراتب بیشتر از آنچه از فرمولها به دست می آید داشته . اندازه یک برینگ براساس ظرفیت تحمل بار برینگ با در نظر گرفتن مقدار بار و طول عمر مورد انتظار با ضریب اطمینان خاص انتخاب می شود.


تحمل چه اندازه سخت کار کردن ماشین،,

دینامومتر ادی کارنت 190 دستگاه اندازه گیری قدرت و کشتاور موتور .

شرایط نسبت هوا به سوخت در شرایط مختلف کاری موتور می باشد. این ... در محل ماشین. ○. دارای یک کانال اندازه گیری سرعت دورانی ماشین آالت دوار. ○. امکان اضافه کردن کانالهای ورودی اندازه گیری صدا و ارتعاش و. همچنین امکان اضافه کردن کانال خروجی تحریک شیکر. ○ . استفاده از نرم افزار قدرتمند برای ارتباط با سخت افزار و ثبت و.


تحمل چه اندازه سخت کار کردن ماشین،,

برای افزایش عمر خودرو چه کنیم؟ - مستندمسابقه خانه ما

16 دسامبر 2016 . رانندگی در مسیرهای خیلی کوتاه و زود خاموش کردن موتور باعث می شود هیچگاه دمای موتور به حد ایده آل نرسد و داخل آن لجن روغن جمع شود. . شمع خودرو در نتیجه زیاد کار کردن و تحمل گرمای زیاد و حرارتی که از جریان الکتریسیته ناشی می‌شود، دچار آسیب می‌شود و نوک شمع که جنس آن فلزی است، خورده می‌شود. از طرفی در نتیجه.


دانستنی هایی درباره ضدیخ | گروه بهمن

گردآورنده : فاطمه یاری کننده / ماهنامه پیام بهمن شماره 89. خواص ضروري مايعات خنك‌كننده. 1- ضديخ بايد قادر به پايين آوردن نقطه انجماد آب تا حداقل دماي ممكن در زمستان باشد. 2- از نظر شيميايي و كاركرد، پايداري كافي داشته باشد. 3- از نقطه جوش بالايي برخوردار باشد و در دماي بالا رسوب نكند. 4- روي لاستيك مصرفي در سيستم تاثير نامطلوب.


شمع موتور خبر می دهد از سِرِ درون - دنده 6

19 جولای 2014 . ممکن است دیده شود که سر شمع و پلاتین و الکترود میانی ذوب شده‌اند. این یعنی وجود گرمای بیش از حد قابل تحمل برای شمع خودرو. این گرمای زیاد می‌تواند علل زیادی داشته باشد مثل بد کار کردن سیستم خنک کاری خودرو که پیشرانه را به دمای مطلوب نمی‌رساند، برق دزدی وایر‌ها از هم که باعث می‌شود جرقه یک شمع بیش از حد زیاد.


۱۰ واقعیت فراموش‌شده برای کمک به کنار آمدن با سختی‌های زندگی

وقتی زندگی سخت می‌شود، دنبال کردن قلبتان و برداشتن یک قدم دیگر کار سختی می‌شود اما بدتر این است که اجازه دهید دروغ‌های ترس جلو شما را بگیرد. بااینکه ترس می‌تواند وحشتناک باشد و بیشتر از هر نیروی دیگری در دنیا انسان‌ها را شکست می‌دهد، اما به آن اندازه که به نظر می‌رسد هم قوی نیست. ترس فقط به همان اندازه که ذهن شما اجازه می‌دهد،.


قانون صبر و پذیرش تاخیر: بدیهی اما فراموش شده - روزنوشته های .

یک مثال ثابت هم همیشه در ذهن من هست: نوزادی که تازه متولد می‌شه، تحت هیچ شرایطی نمی‌تونه فاصله بین احساس نیاز و برآورده شدن نیاز رو تحمل کنه. . بعدها که دوستی‌های بیشتر و فضاهای کاری متنوع‌تر رو تجربه کردم دیدم که این ماجرای صبر کردن و به تاخیر انداختن، اگر چه بسیار بدیهی و ساده به نظر می‌رسه اما در عمل خیلی رعایتش.


تحمل چه اندازه سخت کار کردن ماشین،,

دوئل: تفاوت ساندرو استپ وی با ساندرو معمولی | اتکس

در مقاله ای جدا به بررسی کامل رنو ساندرو پرداختیم. هرچند که این دو خودرو تفاوت چندانی باهم ندارند ولی تقاضا برای مقایسه این دو خودرو به اندازه ای بود که در مقاله ای کاملا جدا این دو در کنار هم با جزییات کامل مورد بررسی قرار گرفتند. معرفی. کمپانی رنو از سال 1899 فعالیت خود را به عنوان سومین خودروسازی اروپا آغاز کرد و چندی بعد سهام.


تحمل چه اندازه سخت کار کردن ماشین،,

ﻣﺎﺷﯿﻦ آﻻت ﺳﺎﺧﺘﻤﺎﻧﯽ و راﻫﺴﺎزي - دانشگاه بین المللی امام خمینی

6 ژانويه 2016 . ﺗﺤﻤﻞ. ﻧﯿﺮوﻫﺎي. ﻓﺸﺎري. و. ﭘﯿﭽﺸﯽ. ﻃﺮاﺣﯽ. ﮔﺮدﯾﺪه. و. ﻗﺴﻤﺘ. ﻬﺎي. ﺗﺤﺘﺎﻧﯽ. و. ﮐﻨﺎري. ﺟﺎم. ﺑﺎ. ﻗﻄﻌﺎﺗﯽ. ﻗﺎﺑﻞ. ﺗﻌﻮﯾﺾ. ﺗ. ﻘﻮﯾﺖ. و. ﻣﺤﺎﻓﻈﺖ. ﺷﺪه. اﺳﺖ. ﺗﺎ. ﺑﻪ. اﯾﻦ. ﺗﺮﺗﯿﺐ. ﻫﻢ. ﺑﻪ. ﻋﻤﺮ. ﺟﺎم. اﻓﺰوده. ﺷﻮد. و. ﻫﻢ. ﻗﺎﺑﻠﯿﺖ. ﺣﻤﻞ. ﮐﺮدن. ﺳﺨﺖ. ﺗﺮﯾﻦ. ﺧﺎﮐﻬﺎ. را. اﯾﺠﺎد. ﻧﻤﺎﯾﺪ . 11. ﺟﺎم. ﺣﻔﺎري ﻋﻤﻮﻣﯽ. ﻗﺴﻤﺖ ﻫﺎي اﺻﻠﯽ ﻟﻮدرﻫﺎ. ﻣﺎﺷﯿﻦ آﻻت ﺳﺎﺧﺘﻤﺎﻧﯽ و راﻫﺴﺎزي. روح اﻟـﻪ ﻃﺎﻫـﺮﺧـﺎﻧﯽ. ﻋﻀـﻮ ﻫﯿﺌـﺖ ﻋﻠﻤﯽ ﮔﺮوه ﻣﻬﻨﺪﺳﯽ ﻋﻤﺮان.


در هنگام جوش آوردن خودرو چه کنیم؟! - چرخان

17 جولای 2015 . تنها در صورتی پس از باز کردن درب رادیاتور خودرو نیازی به هواگیری ندارد که ماشین شما ۱۰۰ درصد خنک باشد؛ یعنی حتی المقدور ۸ تا ۹ ساعت ماشین خاموش باشد که در این صورت می‌توانید آب رادیاتور را چک کنید و نیازی به هواگیری هم نخواهید داشت. راه حل ۳ فن خودرو را نگاه کنید. معمولا آمپر آب در ۷۵ درجه فن‌ها را به کار.


صافکاری ماشین - نمایش محتوای تولیدات ویژه - صداو سیمای گلستان

4 نوامبر 2012 . ۵-توانایی لحیم کاری سخت (جوش برنج)با شعله گاز استین ۶-توانایی پیاده و سوار کردن چرخ های خودرو و قطعات داخل محفظه موتور ,شیشه های عقب و جلو ,بادگیرو درب های اتاق اتومبیل ۷- توانایی از بین بردن رنگ قسمت های آسیب دیده خودرو اهمیت و ضرورت شغل صافکاری یکی از ضروریات این شغل این است که اتومبیل های.


ضربه گیر و کمک فنر - معرفی لاستیک پولاد آروین

14 سپتامبر 2016 . به علت اندازه نسبتاً ریز سوراخ ها، تحت فشار بالا، تنها مقدار کمی روغن از آنها درز می کند. این عمل، حرکت پیستون و در نتیجه حرکت فنر را کند می سازد. کمک فنرها در دو گردش کار می کنند – گردش تراکم و گردش بسط (یا کشش). گردش تراکم هنگامی اتفاق می افتد که پیستون به سمت پایین حرکت کرده و سیال روغنی را در.


Pre:سنگ شکن سنگ 5 تن در ساعت
Next:عوامل مؤثر بر شناوری